Przeprowadzki

Tanie przeprowadzki w Warszawie

Witajcie, jesteśmy firmą PrzeWarsz i specjalizujemy się w usługach przeprowadzek w stolicy naszego kraju. Nasza nazwa mówi sama za siebie - jeśli potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce w Warszawie, to właśnie my jesteśmy odpowiednim wyborem!

Nasza usługa "przeprowadzki" polega na kompleksowym przewiezieniu Twoich rzeczy z jednego miejsca do drugiego. Oferujemy zarówno przeprowadzki mieszkań, jak i biur oraz innych obiektów. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby Twoje mienie zostało bezpiecznie i szybko przewiezione na miejsce, a Ty miał spokojną głowę podczas całego procesu.

Jako specjaliści w dziedzinie przeprowadzek, wiemy, że to nie jest łatwe zadanie. Dlatego też dbamy o każdy szczegół, aby nasza usługa była wykonywana profesjonalnie, ale jednocześnie tanio. Nie inwestujemy w reklamy telewizyjne czy billboardy - wierzymy, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient.

Nasza firma "Przeprowadzki Warszawa" obsługuje nie tylko miasto stołeczne, ale również całe województwo mazowieckie. Bez względu na to, czy potrzebujesz przeprowadzki z Ursynowa, Bielan, czy Włoch - jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Oprócz usługi "przeprowadzki" oferujemy także wiele innych pokrewnych usług, takich jak pakowanie i rozpakowywanie rzeczy, demontaż i montaż mebli, transport ciężkich przedmiotów oraz wiele innych. Możesz być pewien, że znajdziesz u nas usługę, która spełni Twoje potrzeby.

Jeśli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która wykona Twoją przeprowadzkę w Warszawie, to skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zapewnimy Ci kompleksową i tanią usługę przeprowadzki.

Przeprowadzki lokalne

Naszą standardową usługą są przeprowadzki lokalne w obrębie Warszawy oraz na obrzeżach Stolicy. Realizujemy też zlecenia na terenie całego kraju. Podstawową usługą przeprowadzkową jest zniesienie wszelkiego rodzaju mebli, kartonów, toreb i sprzętu RTV/AGD, załadunek i zabezpieczenie przewożonych rzeczy na samochodzie, jak również w mieszkaniu. Posiadamy pasy zabezpieczające, wózki, kartony, oraz materiały izolujące (folia strecz, folia bąbelkowa, koce). Dodatkowe usługi zależne są od potrzeb Naszych Klientów.

Szybko i sprawnie przewieziemy meble, przedmioty ponadgabarytowe, sprzęt RTV i AGD, stoiska reklamowe, czy specjalistyczne urządzenia, w tym instrumenty i inne ciężkie rzeczy. Jako Przeprowadzki Warszawa gwarantujemy, iż cały transport odbywa się pod czujnym okiem profesjonalistów. Nasza firma przeprowadzkowa działa niezmiennie od wielu lat z wielkim zaangażowaniem i pasją. Nie pozostaje więc nam nic innego jak zaprosić Państwa do współpracy!

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzki Warszawa - wykonujemy przede wszystkim usługi z zakresu przeprowadzek, a więc:

Przeprowadzki Warszawa to także drobne przewozy nawet pojedynczych mebli, rzeczy lub paczek:

Przeprowadzki Warszawa - wykonujemy również:

Przeprowadzki Warszawa to także wnoszenie gabarytów:

Doświadczenie

Naszym głównym obszarem działalności są przeprowadzki mieszkań i domów na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w transporcie mebli, wozimy sprzęty AGD, kanapy.
Od ponad 10 lat realizujemy tanie i profesjonalne przeprowadzki dla osób, firm i instytucji. Przeprowadzka nie ma dla nas tajemnic. Przeprowadzimy mieszkanie, dom oraz biuro. Przeprowadzamy zarówno pojedyńcze osoby, jak i całe duże rodziny.

Zasięg

Obsługujemy całe miasto Warszawa i okolice, całe województwo mazowieckie oraz całą Polskę i Europę.

Bezpieczeństwo

Państwa meble jadą z nami bezpiecznie. Mamy koce, gąbki, pasy i zabezpieczamy nimi przewożony ładunek na czas transportu. Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika OCP.

Materiały przeprowadzkowe

Przed przeprowadzką możemy dostarczyć folię stretch, folię bąbelkową, taśmę klejącą oraz kartony przeprowadzkowe. Posługujemy się wózkami transportowymi.

Transport drogowy

Miasto jest głównym węzłem transportowym Mazowsza. Przez miasto przebiega 4 drogi ekspresowe: S2, S7, S8, S79; 6 dróg krajowych: DK2, DK7, DK8, DK17, DK61 i DK79 oraz 14 dróg wojewódzkich: DW580, DW629, DW631, DW633, DW634, DW637, DW638, DW706, DW711, DW717, DW719, DW724, DW801 i DW898. Po zniszczeniach II wojny światowej, powstania warszawskiego i powojennych rozbiórkach kamienic w mieście poprowadzono i poszerzono kilka ciągów transportowych. Jednak przez kolejne dziesięciolecia, aż do lat 90. XX wieku inwestycje transportowe były daleko niewystarczające – Warszawa długo była jedną z nielicznych stolic europejskich pozbawioną metra, nadal brakuje kilku połączeń mostowych. Dopiero w 2012 roku miasto zostało połączone z europejską siecią autostrad, poprzez przedłużenie arterii A2 ze Strykowa. Obecnie istnieje ponad 40 km ekspresowej obwodnicy Warszawy. Planowo całość obwodnicy ma mieć długość ok. 85 km. Ponadto w odległości ok. 30 km od Warszawy biegnie obwodnica śladem DK50.

Obszar działania

Warszawa, miasto stołeczne Warszawa (m.st. Warszawa) – stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą.

Obsługiwane dzielnice

W Warszawie obsługujemy następujące dzielnice:

OBSŁUGIWANE OSIEDLA

Przeprowadzki realizujemy w następujących osiedlach Warszawy:

Białołęka

Mokotów

Praga Południe

Rembertów

Śródmieście

Dzielnica od 2011 r. podzielona jest na 12 osiedli, którym nie nadano nazwy, tylko zastosowano ich numerację od I do XII

Ursynów

Wawer

Usługi przeprowadzkowe

Transport Warszawa

Usługi transportowe

PrzeWarsz to transport na najwyższym poziomie!

Nasza firma transportowa bezpiecznie przewiezie Państwa mienie, towar. Specjalizujemy się w transporcie mebli z noszeniem. Przewieziemy kanapę, pralkę, lodówkę. Wniesiemy narożnik na 4-te piętro.

Bagażówki / taxi bagażowe / transport bagażowy

Świadczymy usługi przewozu bagażu, pojedyńczych mebli oraz drobnych rzeczy na terenie miasta Warszawa i okolic. Nasze bagażówki szybko i bezpiecznie dowiozą Państwa rzeczy na miejsce docelowe.

Bagażówka - usługi transportowe Warszawa

Planujesz na przykład przeprowadzkę z mieszkania w Warszawie do domu pod Warszawą? A może rozwój Twojej firmy skłonił Cię do zmiany jej siedziby i konieczne jest przewiezienie specjalistycznego sprzętu oraz urządzeń biurowych? Wybierasz się na duże zakupy do sklepu meblowego i chcesz mieć pewność, że zakupione produkty zostaną bezpiecznie dostarczone oraz wniesione do Twojego domu w Warszawie? Jeżeli tak – usługi naszej firmy transportowej przeznaczone są właśnie dla Ciebie. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać bagażówkę w Warszawie.

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Zajmujemy się również opróżnianiem mieszkań, domów, garaży, piwnic, strychów z zalegających lub niepotrzebnych mebli i sprzętów, a także oczyszczaniem pomieszczeń po poprzednich lokatorach. Wywozimy meble, sprzęt RTV / AGD do utylizacji.

Planujesz generalny remont mieszkania i odświeżenie aranżacji wnętrza, ale masz problem z pozbyciem się starych, ciężkich mebli? Szukasz fachowców specjalizujących się w opróżnianiu domów na terenie Warszawyy albo okolicznych miejscowości? Skontaktuj się z nami! W naszej firmie zajmujemy się likwidacją mieszkań dla Klientów z Warszawy oraz pobliskich miast. Pomożemy Ci skutecznie pozbyć się niepotrzebnych mebli, sprzętu RTV czy innych zbędnych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

PrzeWarsz Przeprowadzka Warszawa

Firma przeprowadzkowa ze Stolicy

PrzeWarsz Przeprowadzka Warszawa to firma przeprowadzkowa oferująca tanie usługi transportowe na terenie Warszawy oraz całej Polski i Europy.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach przeprowadzkowych, a nasze rzetelne podejście gwarantuje profesjonalną i szybką usługę, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny przeprowadzek.

PrzeWarsz wykonuje:

Przeprowadzki Wa-wa

Przeprowadzki w Stolicy i okolicy

Jeśli poszukujesz solidnej i godnej zaufania firmy przeprowadzkowej w Warszawie, to PrzeWarsz jest firmą właśnie dla Ciebie! Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli pomóc Wam w przeprowadzce.

Cennik

Transport / przewóz

Cena transportu
UsługaCena
Transport Warszawaod 99 zł
Bagażówka Warszawaod 99 zł
Taxi bagażowe Warszawaod 99 zł
Przeprowadzka Warszawaod 99 zł/godz.

Koszt transportu za godzinę z czynną pomocą kierowcy 169 zł.

Noszenie / tragarze

Przeprowadzki lokalne do 50km

Cena noszenia
Ilość tragarzyCena za godzinę
1 osoba70 zł
2 osoby140 zł
3 osoby210 zł
4 osoby280 zł

Proste zasady

Auta

Nasz tabor

Przeprowadzki Warszawa - Busy, meblowozy, auta z windą

Nowoczesne i przystosowane meblowozy.

Posiadamy busy, meblowozy i auta z windą specjalnie przystosowane do bezpiecznego przewozu Państwa mebli oraz towaru.

Każde auto posiada pasy transportowe, koce, gąbki, wózki (tzw. pieski). Auta z windą są dodatkowo wyposażone w "paleciaki" do łatwego przemieszczania towaru na paletach.

Nasze auta
RodzajKubatura
Bus blaszak11 m3
Bus blaszak maxi14 m3
Meblowóz kontener18 m3
Meblowóz kontener z windą18 m3
Meblowóz plandeka18 m3
Meblowóz plandeka z windą18 m3
Meblowóz plandeka20 m3
Meblowóz plandeka25 m3

Mapa strony

Usługi transportowe

PrzeWarsz Przeprowadzka Warszawa - strona główna

Przeprowadzki

Przeprowadzki Cennik

Bagażówki

Taxi Bagażowe

Google

Google

Mapa strony

Partnerzy

Sprawdź strony naszych polecanych Partnerów

Taxi Bagażowe Warszawa

Taxi Bagażowe Warszawa

Bagażówki Warszawa

Bagażówki Warszawa

Pan Przeprowadzka Warszawa

Pan Przeprowadzka Warszawa

O nas

Przeprowadzki Warszawa 99zł | PrzeWarsz

Tanie przeprowadzki w Warszawie z noszeniem » Tanie przeprowadzki w Warszawie ☑️ Transport od ☀️99zł☀️ Firma przeprowadzkowa PrzeWarsz oferuje tani transport z noszeniem ☑️ Taxi bagażowe oraz bagażówki ☑️ Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań i domów na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe w korzystnych cenach. Profesjonalna firma przeprowadzkowa z Warszawy.

PrzeWarsz Przeprowadzka Warszawa

Znajdziesz nas w internecie szukając następujących usług transportowych:
przeprowadzki warszawa, transport warszawa, taxi bagażowe warszawa, bagażówki warszawa, bagażówka warszawa, transport z noszeniem warszawa, usługi transportowe warszawa, przeprowadzka warszawa, tanie przeprowadzki warszawa, tani transport warszawa, firma transportowa warszawa, firma przeprowadzkowa warszawa, przeprowadzki warszawa warszawa, przeprowadzki warszawa kraków, przeprowadzki warszawa łódź, przeprowadzki warszawa poznań, przeprowadzki warszawa wrocław, przeprowadzki warszawa gdańsk, przeprowadzki warszawa szczecin, przeprowadzki warszawa bydgoszcz, przeprowadzki warszawa lublin, przeprowadzki warszawa niemcy, przeprowadzki warszawa berlin, tragarz warszawa, tragarze warszawa, wnoszenie mebli warszawa, przewóz mebli warszawa, przeprowadzki mazowieckie, bagażówki warszawa, bagażówka warszawa, taxi bagażowe warszawa, transport warszawa, przeprowadzki warszawa, przeprowadzka warszawa, usługi transportowe warszawa

Kontakt

Przeprowadzki Warszawa 99zł | PrzeWarsz

Jesteśmy legalnie działającą firmą.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Bagażówki Warszawa

©2010-2024 PrzeWarsz Przeprowadzki Warszawa

§ Polityka Prywatności
Nie używamy plików cookies, nie śledzimy użytkowników, nie zapisujemy Waszych danych. Z nami możesz czuć się w 100% bezpiecznie!